Aktivní složky v kloubní výživě Flex Code

Aktivní složky v kloubní výživě Flex Code

Kloubní výživa Flex Code 500 ml je kloubní výživa obsahující aktivní složky (nízkomolekulární kyselina hyaluronová, glukosamin, chondroitin sulfát, MSM) v maximálně vysokých denních dávkách.

Glukosamin

Glukosamin je tělu vlastní, bazická látka, která vzniká přirozeně v organismu z glukózy a z glykosaminoglykanů, které mají v organismu různé funkce. Je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost. Vzhledem k tomu, že jde o tělu vlastní látku, je glukosamin často označován jako kloubní výživa. Podstata působení však spočívá v tom, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Pomáhá vytvářet zdravou chrupavčitou tkáň, stimuluje tvorbu synoviální tekutiny v kloubech, čímž zajišťuje hladký pohyb kloubů.

Flex Code Premium

100 Kč na první nákup

Získejte slevu na první nákup kloubní výživy Flex Code!
Vyplněním formuláře souhlasíte se sdílením osobních informací, jak je uvedeno v obchodních podmínkách.

Chondroitin sulfát

Je to glykosaminoglykan, který je jednou z důležitých součástí pojivové tkáně (vazy a klouby), získává se z chrupavky žraloka. Přispívá k ochraně kloubních chrupavek, ve kterých váže velké množství vody. Zlepšuje tak mechanické vlastnosti kloubních chrupavek a zpomaluje jejich ztrátu.

MSM

Methylsulfonylmethan je přírodní forma organické síry, která je obsažená v tkáních všech živých organismů. Je to silný antioxidant, který zabraňuje volným peroxidovým radikálům poškozovat tkáně.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová PHYLCARE® XLW

Unikátní vlastností Flex Code je vysoký obsah nízkomolekulární kyseliny hyaluronové PHYLCARE® XLW v nejvyšší denní dávce, kterou je možno vstřebat organismem. Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, synoviální tekutině a kůži. Má řadu významných biologických funkcí.

Flex Code sirup a Flex Code Premium

Flex Code přichází ve dvou variantách – Liquid (nebo sirup) a Premium. Flex Code sirup obsahuje nejvyšší koncentraci na trhu nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (90 mg) v jedné dávce. Flex Code Premium má vylepšenou formuli Hyalmax s molekulární váhou 8000 až 50 000 daltonů, oproti Flex Code sirup, který používá formuli Phylcare XLW s 50 000 daltonů. Flex Code Premium kromě toho obsahuje i hydrolyzovaný kuřecí kolagen 200 mg v jedné dávce.

Vyzkoušejte kloubní výživu Flex Code s unikátním složením a zlepšete stav svých kloubů.