[easy-social-share buttons=“facebook,twitter,google,mail,whatsapp“ template=“circles-retina“]

Pozvěte své přátelé a získejte 100 Kč

1. Registrujte se

Registrujte se a na flexcode.cz a staňte se Partnerem. Pokud jste již zákazníkem, tak jste automaticky partnerem. Registrovat se můžete i v Partnerské sekci. Abyste mohli odkazovat přes Váš unikátní odkaz (ID), musíte být přihlášeni ke svému účtu! Bez toho se Váš odkaz nevygeneruje.

2. Sdílejte

Sdílejte produkt nebo článek na flexcode.cz. Podmínka je pro sdílení použít ikonky sociálních sítí, které uvidíte na stránce. Jedině tak se vygeneruje Vaše unikátní partnerské ID ve tvaru např. „?ref=1“, které uvidíte v URL odkazu. Toto ID je automaticky zabudované do odkazu. Pokud Váši kamarádi nakoupí do 60 dnů od kliknutí na Váš odkaz, bude Vám připsáná odměna ve výši 100 Kč za každého z nich!

3. Vydělávejte

Své odměny uvidíte v Partnerské sekci. Uvidíte kolik kamarádů na základě Vašeho doporučení navštívilo web a následně nakoupilo, a jaká je výše Vaši odměny. Pokud kamarád nakoupí, uvidíte označení „Konverzní“ v tabulce. Nezapoměňte, že dostáváte odměnu za každou kamarádku/kamaráda, která/ý nakoupí!

Jak to funguje?

Odměna 100 Kč

Odměna 100 Kč pokud Vámi doporučená osoba nakoupí. Odměna je připsána na Váš účet a proplacena na konci měsíce.

60 dní

Doba nákupu, během které Vámi doporučená osoba může provést objednávku je až do 60 dnů po návštěvě webu.

1 klik

Stačí pouze jedno kliknutí. Doporučte produkt nebo článek jedním kliknutím! Použijte k tomu ikonky sociálních sítí na webu.

Reporty

Mějte přehled nad tím, kolik lidí navštívilo web přes Vaše doporučení, počet transakcí a výše Vaši provize.

Přímá platba

Vaši odměnu za doporučení kamarádům, pošleme bankovním účtem nebo přes PayPal, který zadáte v administraci.

Přidejte se k nám

Ceníme si Vašeho doporučení. Připojte se k nám, sdílejte a řekněte přátelům o Flex Code. Rádi se podělíme na Vašem úspěchu.

Příklad: Chcete doporučit článek „Jak zvolit kloubní výživu“, který se nachází na http://www.flexcode.cz/kloubni-vyziva/

Např. vaše partnerské ID (tzv. affiliate ID) je 1. Přihlaste se do svého účtu a kliknutím na tlačítko sociální sítě u článku, se automaticky vygeneruje odkaz s vašim ID ve tvaru: http://www.flexcode.cz/kloubni-vyziva/?ref=1  Tento odkaz můžete sdílet s přáteli a doporučite tak stránku Flex Code.cz.

Pokud chcete sdílet přes e-mail nebo Messanger, tak stačí vložit stránku, která se vám líbí do „Generátoru referral odkazů“ v Parnerské sekci a zkopírovat vygenerovaný odkaz, který má stejný tvar jako uvedený výše.

Pokud jste již zákazníkem nebo jste registrovaní v Partnerském programu, tak si to vyzkoušejte na ikonkách níže…

[easy-social-share buttons=“facebook,twitter,google,mail,whatsapp“]

Platba a proplácení odměny

Platba probíhá přes účet PayPal nebo bankovním převodem. Proplácení odměn je do 15. dne následujícího měsíce a jednou kvartálně v případě odměn nižších 300 Kč. V Partnerské sekci -> Nastavení, zadejte svůj PayPal e-mail, na který bude připsána odměna. PayPal může účtovat poplatek za transakční služby (viz PayPal.com). V případě bankovního převodu, partner zašle účet, na který má být proplacena provize.

Příklady použití

Po přihlášení do vašeho partnerského nebo registrací, můžete sdílet odkazy na články nebo produkty přes Facebook popř. jiné sociální sítě pouhým klikem. Váš unikátní referenční kód (ve tvaru /?ref=1) je automaticky zabudován do odkazu, který zveřejníte na vaši Facebook timeline. Vaši přátelé se po kliknutí na Váš odkaz dostanou na web flexcode.cz na základě Vašeho doporučení a přes Váš unikátní odkaz.

Příklad: Jestli chcete doporučit jakoukoli stránku na webu www.flexcode.cz přes sociální sítě, tak stačí být přihlášen k svému účtu a kliknout na ikonku sociální sítě (např. Facebook) a tím se automaticky vygeneruje vše potřené k tomu, aby jste mohli sdílet s přáteli a mohli sledovat výsledek.

Doporučení přes aplikaci Messenger je jednoduché. Vygenerujte odkaz pomocí generátoru v partnerské sekci a vložte ho do Messenger aplikace osobě, které chcete doporučit produkt nebo článek na Flex Code.cz.

Příklad: Pokud chcete doporučit stránku http://www.flexcode.cz a váš affiliate ID je 1, tak pak váš tzv. referral odkaz bude ve tvaru http://www.flexcode.cz/?ref=1

Přidáním /?ref=1 do odkazu tedy slouží k identifikaci, že doporučená osoba navštívila web a zakoupila prostřednictvím vašeho doporučení.

Pokud chcete doporučit kamarádům nebo kolegům Flex Code.cz přes e-mail, tak jednoduše:

1) klikněte na ikonku e-mail na konci stránky nebo

2) vygenerujte Váš referenční odkaz pomocí generátoru v partnerské sekci a vložte ho jako odkaz.

Příklad: Pokud chcete doporučit stránku http://www.flexcode.cz a váš affiliate ID je 1, tak pak váš tzv. referral odkaz bude ve tvaru http://www.flexcode.cz/?ref=1

Kód /?ref=1 do odkazu tedy slouží k identifikaci, že doporučená osoba navštívila web a zakoupila prostřednictvím vašeho doporučení. Vy ale nic ručně přidávat nemusíte. 🙂

Otázky a odpovědi

Jak se počítá odměna?

Např. pokud váš kamarád na základě vašeho doporučení udělá objednávku do 60 dnů, ve výši 2000 Kč s DPH, tak je vám účtována provize ve výši 8% z ceny bez DPH a bez nákladů na dopravu. Za předpokladu DPH=15% a náklady na dopravu ve výši 100 Kč je základ, ze kterého se počítá provize 1639 Kč. Výše vaší odměny je tedy 8% * 1639=131 Kč.

Dostanu odměnu za každou transakci doporučené osoby?

Ne. Odměna je udělovaná jednorázově za transakci, kterou váš příbuzný nebo kamarád uskuteční na www.flexcode.cz. Dostáváte však odměnu 100 Kč za každého nového kamaráda, který nakoupí.

Mám nárok na část provize doporučené osoby?

Taky ne. Partnerský program na Flex Code.cz není založen na tzv. MLM schématu, kdy vámi doporučená osoba jako člen partnerského programu (nebo jako zákazník) za svá doporučení pobírala část provize, tj. že vy jako Doporučující osoba byste měli nárok na provizi osoby Doporučené.

Jak vím, že mé doporučení skutečně funguje?

Pokud sdílíte odkaz na stránku nebo produkt na Flex Code.cz přes např. Facebook, tak klikněte na váš odkaz, pokud je na konci adresy URL váš referenční kód (např. http://www.flexcode.cz/?ref=1), tak je vše v pořádku a referral odkaz funguje jak má. Pozn. V případě, že sdílíte přes Facebook, tak není URL vidět. Odkaz můžete zkontrolovat tím, že kliknete zpětně na svůj odkaz a kouknete se do URL zda odpovídá. (Pokud ne, tak nejste přihlášeni do svého zákaznického nebo partnerského účtu).

Mohu "doporučit" produkt sám sobě?

Ne, to bohužel nejde. Pokud jako Partner/Zákazník kliknete na vlastní odkaz a „doporučíte“ tak produkt sobě, tak vám provize nebude uznána. V tomto případě by se jednalo o porušení principu Partnerského programu na www.flexcode.cz.

Proč nevidím konverze v reportech?

Pokud víte, že vámi doporučená osoba provedla nákup na www.flexcode.cz a stále nevidíte konverzi z dané transakce, tak to znamená, že objednávka stále není vyřízena (tj. nenachází se ve stádiu „Vyřízeno“), čeká se na platbu nebo její odeslání. V okamžiku, kdy je daná objednávka hotová, tak uvidíte ve sloupci danou Konverzi za uskutečněnou a vaše provize bude započítána do sloupce jako stále Neproplacená provize.

Moje odměna mi nebyla připsána na účet

Nejspíše jsme nezaregistrovali Vaše transakce. Jsme jen lidi. 🙂 Dejte nám vědět na info@flexcode.cz a Vaši odměnu Vám včas proplatíme na účet, který jste zadali.