Pohyb v každém věku!

Doplněk stravy, 500 ml

Komplexní kloubní výživa pro seniory, sportovce a aktivní lidi, s hydrolyzovaným kolagenem a kyselinou hyaluronovou zaručuje maximální vstřebání všech aktivních látek. Kloubní výživa Flex Code Gold obsahuje všechny aktivní látky pro vaše klouby, chrupavky a aktivní pohyb. Tekutá forma Flex Code je lépe vstřebatelná než běžné tablety, nedráždí žaludek a napomáhá k lepší asimilaci látek.

Flex Code Gold Box

Vyzkoušejte Flex Code Gold

Komplexní kloubní výživa pro udržení aktivního života!

DALŠI INFORMACE

Proč Flex Code Gold?

Flex Code Gold je inovativní kloubní výživa s obsahem hydrolyzovaného kolagenu typu II a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové. Kloubní výživa Flex Code je vhodná pro seniory, kteří aktivně žijí, pro aktivní sportovce, co zatěžují klouby ve zvýšené míře a pro všechny aktivně žijící lidé, co se nechtějí omezovat v pohybu.

Kloubní výživu Flex Code používají vrcholoví sportovci, fotbalisté, hokejisté a triatlonisté. Je volbou trenérů mnoha sportovních družstev a klubů v ČR.

Složení Denní dávka
Glukosamin sulfát 2KCl
1200 mg
Chondroitin sulfát
1200 mg
MSM (Methylsulfomethan)
1200 mg
Hydrolyzovaný kuřecí kolagen (typ II)
400 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) (HYALMAX® – molekulární váha 8-50 kDA)
70 mg

Složení Flex Code Gold

Hydrolyzovaný kolagen typ II

Kolagen typu II je denaturovaný kolagen, který podporuje klouby. V těle je kolagen typu II integrální součástí kloubní chrupavky – hladké, bílé tkáně, která pokrývá konce kostí, které tvoří kloub. Kloubní chrupavka je tenká vrstva propojené tkáně s unikátními vlastnostmi, které vykazují viskózní a elastické charakteristiky a jsou primárním prvkem extracelulární schránky

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů.

kloubní výživa pro seniory
kloubní výživa pro seniory

Chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát je stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chondroiti dodává chrupavce pružnost.

MSM (Methylsulfomethan)

MSM je používán jako součást kloubní výživy pro podporu pohybového systému. Jako doplněk stravy, je známý pro svůj příznivý vliv na klouby. MSM je jedna z nejdůležitějších složek, která je obsažena v kloubní výživě, právě kvůli své úloze přispívat k celkovému zdraví kloubů.

Glukosamin sulfát 2KCl

Glukosamin sulfát je přítomný v kloubní chrupavce, meziobratlových ploténkách, synoviální tekutině a jiných částí kloubu. 

 • Pouze 20 ml denně

  Pouze 20 ml denně pro optimální příjem všech aktivních složek pro vaše klouby. Už žádně kombinace v tabletách.

 • Maximální dávka pro aktivní pohyb

  Tekutá forma s hyrolyzovaným kolagenem a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou zaručuje maximální vstřebatelnost látek.

 • 400 mg hydrolyzovaného kolagenu

  Níkoli levný, běžný přírodní, ale hydrolyzovaný kolagen se zvýšenou absorpcí je součástí kloubní výživy Flex Code.

 • Vysoká koncentrace a vstřebatelnost

  Flex Code Gold obsahuje 70 mg nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (8 až 50 kDa), která se snadno vstřebá a doplní synoviální tekutinu.

Vyzkoušejte Flex Code Gold

Komplexní kloubní výživa pro udržení aktivního života!

DALŠI INFORMACE