Extrémní kloubní výživa

Doplněk stravy, 500 ml

Kloubní výživa Flex Code Gold je extrémně silná kloubní výživa určena pro vrcholové sportovce a aktivně se pohybující lidi. Obsahuje všechny důležité složky pro maximální výkon kloubů a pohybového aparátu.

Komplexní kloubní výživa pro sportovce s hydrolyzovaným kolagenem a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou zaručuje maximální vstřebatelnost. Díky tekuté formě je kloubní výživa pro sportovce Flex Code lépe vstřebatelná než běžné tablety, nedráždí žaludek a vykazuje rychlejší asimilaci látek.

Pouze 20 ml denně vám zaručí maximální obsah látek ve velmi vysokých dávkách pro podporu kloubů a chrupavek při vysokém výkonu.

Flex Code Gold Box

Vyzkoušejte Flex Code Gold

Komplexní kloubní výživa pro maximální výkon!

DALŠI INFORMACE

Proč Flex Code™

Flex Code je inovativní kloubní výživa s obsahem hydrolyzovaného kolagenu typu II a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové ve velmi vysokých dávkách. Pouze 20 ml denní dávky zaručí optimální přísun živin pro vaše podporu a zachování zdravých kloubů a chrupavek.

Kloubní výživa Flex Code je vhodná pro vrcholové sportovce, kteří ve zvýšené míře zátěžují pohybový aparát během sportu. Flex Code používají čeští fotbalisté, hokejisté, kulturisti a triatlonisté, stejně tak jako alteti a rekreační sportovci.

Složení Denní dávka
Glukosamin sulfát 2KCl
1200 mg
Chondroitin sulfát
1200 mg
MSM (Methylsulfomethan)
1200 mg
Hydrolyzovaný kuřecí kolagen (typ II)
400 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) (HYALMAX® – molekulární váha 8-50 kDA)
70 mg

Aktivní látky Flex Code™

Hydrolyzovaný kolagen typ II

Kolagen typu II je denaturovaný kolagen, který podporuje klouby. V těle je kolagen typu II integrální součástí kloubní chrupavky – hladké, bílé tkáně, která pokrývá konce kostí, které tvoří kloub. Kloubní chrupavka je tenká vrstva propojené tkáně s unikátními vlastnostmi, které vykazují viskózní a elastické charakteristiky a jsou primárním prvkem extracelulární schránky.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů.

Chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát je stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost.

sportovní kloubní výživa

MSM (Methylsulfomethan)

MSM je používán jako doplněk stravy pro zdraví kloubního systému. Jako doplněk stravy, je známý pro svůj příznivý vliv na zdraví kloubů. MSM je jedna z nejdůležitějších složek, která je obsažena v kloubní výživě, právě kvůli své roli přispívat ke zdraví kloubů.

Glukosamin sulfát 2KCl

Glukosamin sulfát je přítomný v kloubní chrupavce, meziobratlových ploténkách, synoviální tekutině a jiné části kloubu. Je hlavní součást doplňků stravy na klouby.

 • Pouze 20 ml denně

  Pouze 20 ml denně pro příjem všech aktivních složek pro vaše klouby. Už žádně kombinace v tabletách.

 • Extrémní dávka pro extrémní výkon

  Tekutá forma s hyrolyzovaným kolagenem a nízkomolekulární kyselinou hyaluronovou zaručuje maximální vstřebatelnost látek.

 • 400 mg hydrolyzovaného kolagenu

  Níkoli běžný, přírodní, ale hydrolyzovaný kolagen se zvýšenou absorpcí je součástí kloubní výživy Flex Code.

 • Vysoká koncentrace a vstřebatelnost

  Flex Code Gold obsahuje 70 mg nízkomolekulární kyseliny hyaluronové (50 kDa), která se snadno vstřebá a doplní synoviální tekutinu.

Vyzkoušejte Flex Code Gold

Komplexní kloubní výživa pro maximální výkon!

DALŠI INFORMACE