Kloubní výživa s kolagenem a kyselinou hyaluronovou

Doplněk stravy, 500 ml

Kloubní výživa Flex Code Gold obsahuje všechny aktivní látky pro klouby a chrupavky. Tekutá forma Flex Code je lépe vstřebatelná než běžné tablety, nedráždí žaludek a napomáhá k lepší asimilaci látek.

Pouze 20 ml denně zaručuje maximální složení aktivních látek ve velmi vysokých dávkách pro vaše klouby a chrupavky.

Flex Code Gold Box
Glukosamin sulfát 2KCl
0
Chondroitin sulfát
0
MSM
0
Hydrolyzovaný kolagen
0
Hyaluronát sodný
0
Glukosamin sulfát 2KCl
0
Bór
0

Máte Flex Code ve vaši lékárně?

DALŠI INFORMACE

Proč Flex Code?

Flex Code je inovativní kloubní výživa s obsahem hydrolyzovaného kolagenu typu II a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové ve velmi vysokých dávkách. Obsahuje všechny potřebné aktivní látky pro udržení zdravých kloubů a chrupavek. Pouze 20 ml denně zaručí optimální přísun živin pro vaše klouby.

Kloubní výživa Flex Code je vhodná pro seniory, které mají aktivní život a zatěují své klouby během sportu nebo aktivitě. Kloubní výživu Flex Code používají též vrcholoví sportovci, fotbalisté a hokejisté.

Složení Denní dávka
Glukosamin sulfát 2KCl
1200 mg
Chondroitin sulfát
1200 mg
MSM (Methylsulfomethan)
1200 mg
Hydrolyzovaný kuřecí kolagen (typ II)
400 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) (HYALMAX® – molekulární váha 8-50 kDA)
70 mg

Aktivní látky

Hydrolyzovaný kolagen typ II

Kolagen typu II je denaturovaný kolagen, který podporuje kloubu. V těle, kolagen typu 2 (KT-II) je integrální součást kloubní chrupavky, hladké, bílé tkáně, která pokrývá konce kostí, které tvoří kloub. Kloubní chrupavka je tenká vrstva propojené tkáně s unikátními vlastnostmi, které vykazují viskózní a elastické charakteristiky a jsou primárním prvkem extracelulární schránky

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů.

Chondroitin sulfát

Chondroitin sulfát je jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.

kloubní výživa pro seniory
kloubní výživa pro seniory

MSM (Methylsulfomethan)

MSM je používán jako doplněk stravy pro zdraví kloubního systému.Bylo prokázáno, že podporuje kapacitu antioxidantů. Jako doplněk ke stravě, je známý pro svůj příznivý vliv na zdraví kloubů. Obsah síry v MSM může mírnit její nedostatky v běžné stravě. MSM je jedna z nejdůležitějších složek, která je obsažena v současných kloubních výživ, právě kvůli roli podporovat pohyb a zdraví kloubů.

Glukosamin sulfát 2 KCl

Glukosamin sulfát je přítomný v kloubní chrupavce, meziobratlových ploténkách, synoviální tekutině a jiné části kloubu. Kloubní chrupavka je hladká, bílá tkáň, která pokrývá konce kostí, kde se navzájem dotýkají a tvoří kloub.